Naczelna Rada Łowiecka PZŁ centralny organ samorządu łowieckiego w Polsce

Łączy nas wspólna sprawa

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

cała nasza łowiecka społeczność pokazała, że łączy nas wspólna sprawa. Udowodniliśmy, że myśliwi, rolnicy, pszczelarze i wszyscy Ci, którym zależy na dobru naszej ojczystej przyrody i gospodarki mogą się zjednoczyć i działać razem. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie oddamy tego co mamy najcenniejsze, tego czego zazdrości nam cały świat: pięknych lasów, bogatych zwierzostanów i doskonałej, zdrowej gospodarki rolnej.

Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i podjętą walkę w obronie polskiego rolnictwa. Cieszymy się, że tak licznie zareagowaliście na to co się dzieje z naszą gospodarką. Dziękujemy również przedstawicielom wszystkich mediów, którzy dali nam możliwość przedstawienia naszych postulatów.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję, że już niedługo nasz głos, głos prawdziwych ekologów, zostanie wysłuchany i zrozumiany. Jest ku temu wielka szansa, bo już w tym tygodniu zostanie powołany zespół ds. reformy gospodarki łowieckiej (jak nazwał go minister Mikołaj Dorożała) przy Ministerstwie Klimatu i Środowiska, w skład którego wejdą m.in. członkowie Komisji Naukowej przy NRŁ.

Naczelna Rada Łowiecka

Udostępnij
Twitter
WhatsApp