Naczelna Rada Łowiecka PZŁ centralny organ samorządu łowieckiego w Polsce

Pisma NRŁ – nowa zakładka na naszej stronie

Na naszej stronie internetowej została utworzona nowa zakładka zatytułowana ”Pisma NRŁ”. Zakładka ta stanowi zbiór oficjalnych dokumentów i korespondencji kierowanej do rozmaitych instytucji rządowych i pozarządowych, w tym do Ministerstwa Klimatu i Środowiska (MKiŚ), w szczególności dotyczących prac i zespołu ds. reformy łowiectwa.

Celem utworzenia tej zakładki jest zapewnienie przejrzystości naszych działań oraz ułatwienie dostępu do kluczowych dokumentów zarówno członkom naszej organizacji, jak i zainteresowanej opinii publicznej. W zakładce znajdują się m.in. wnioski, raporty, stanowiska oraz inne pisma, które zostały przesłane do MKiŚ w ramach współpracy nad reformą łowiectwa.

Jesteśmy przekonani, że łatwy dostęp do tych dokumentów przyczyni się do lepszego zrozumienia naszych działań w związku z procesem reformy szykowanej przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz wspomoże konstruktywny dialog pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem: biuro.nrl@pzlow.pl

Udostępnij
Twitter
WhatsApp