Naczelna Rada Łowiecka PZŁ centralny organ samorządu łowieckiego w Polsce

Naczelna Rada Łowiecka

LPImię i nazwiskoOkręg
1Marcin Możdżonek – prezes NRŁZO PZŁ Olsztyn
2Rafał Ciszewski – wiceprezes NRŁZO PZŁ Ostrołęka
3Tomasz Krasowski – wiceprezes NRŁZO PZŁ Warszawa
4Paweł Mamoń – wiceprezes NRŁZO PZŁ Wałbrzych
5Tomasz Nowak – wiceprezes NRŁZO PZŁ Kraków
L.p.Zarząd OkręgowyImię i Nazwisko Członka NRŁZdjęcie
1Biała PodlaskaAndrzej Daniluk
2BiałystokMieczysław Oksztulski
3Bielsko-BiałaRafał Malec 
4BydgoszczRafał Krzysztof Sulkowski
5ChełmMariusz Michalczuk 
6CiechanówDamian Milewski 
7CzęstochowaZdzisław Korzekwa
8ElblągKrzysztof Utrysko
9GdańskMichał Laska
10Gorzów WielkopolskiFranciszek Jamniuk
11Jelenia GóraStanisław Gmyrek 
12KaliszAdam Całka
13KatowiceTomasz Taranowski
14KielceJanusz Mazur 
15KoninPaweł Dzikowski
16KoszalinJanusz Rynkiewicz
17KrakówTomasz Nowak
18KrosnoBogdan Terlecki 
19LegnicaWładysław Bożych
20LesznoGrzegorz Brzeskot
21LublinTomasz Marcinkowski 
22ŁomżaArtur Ciborowski
23ŁódźPiotr Buczek
24Nowy SączRoman Graj
25OlsztynMarcin Możdżonek
26OpoleWojciech Dudik 
27OstrołękaRafał Ciszewski
28PiłaSławomir Jaroszewicz
29Piotrków TrybunalskiWaldemar Komenda
30PłockTomasz Guziak
31PoznańStefan Feder
32PrzemyślZbigniew Kopczak
33RadomWojciech Szymański 
34RzeszówBartłomiej Peret
35SiedlceJacek Gontarz
36SieradzTomasz Pilarz 
37SkierniewiceSławomir Wisławski
38SłupskTomasz Kraśnik
39SuwałkiWacław Olszewski
40SzczecinHubert Łaskawiec
41TarnobrzegSławomir Lubera
42TarnówJanusz Garbarz
43ToruńKarol Zarembski
44WałbrzychPaweł Mamoń
45WarszawaTomasz Krasowski
46WłocławekPiotr Wysota
47WrocławRoman Rycombel
48ZamośćMirosław Kaleniuk 
49Zielona GóraAndrzej Skibiński 

Komisje problemowe

  1. TOMASZ NOWAK – PRZEWODNICZĄCY
  2. TOMASZ BULIRA
  3. RAFAŁ CISZEWSKI
  4. PIOTR OSTROWSKI
  5. AGNIESZKA JACKOWSKA
  6. PIOTR BUCZEK
  7. WŁADYSŁAW POCIEJ
  8. PAWEŁ ANTONIEWSKI
  9. TOMASZ SIKORA
  1. TOMASZ NOWAK – PRZEWODNICZĄCY
  2. JOANNA BULIRA
  3. PAWEŁ ANTONIEWSKI
  4. TOMASZ OSTROWSKI
  5. MARCIN GOŁĘBIEWICZ
  6. PAWEŁ JENOCH
  7. ROBERT JARZYNKA
  8. WŁADYSŁAW POCIEJ
  9. PIOTR OSTROWSKI
  10. ARTUR WALUK
  11. ARTUR STEFANIAK
  1. KRZYSZTOF UTRYSKO – PRZEWODNICZĄCY
  2. PIOTR BUCZEK
  3. MIECZYSŁAW OKSZTULSKI
  4. HUBERT ŁASKAWIEC
  5. WŁADYSŁAW BOŻYCH
  6. TOMASZ KRAŚNIK

ADRES E-MAIL: komisjanaukowa@pzlow.pl

L.P.IMIĘ I NAZWISKOZDJĘCIE
1PROF. DR HAB. DARIUSZ J. GWIAZDOWICZ – PRZEWODNICZĄCY
2PROF. DR HAB. PAWEŁ ANTOSIK
3PROF. DR HAB. MARIAN FLIS 
4PROF. DR HAB. WANDA OLECH
5PROF. DR HAB. ALEKSANDRA MATULEWSKA
6PROF. DR HAB. MAREK WAJDZIK
7DR HAB. DARIUSZ ZALEWSKI 
8DR HAB. MAREK PANEK 
9DR ANDRZEJ KRUSZEWICZ 
10DR MIŁOSZ KOŚCIELNIAK – MARSZAŁ 
11DR SZYMON HATŁAS
12DR BARTOSZ KRĄKOWSKI
13RAFAŁ CISZEWSKI